ISS Facility Services s.r.o. je součástí společnosti ISS, která byla založena v dánské Kodani v roce 1901 a dnes je nejvýznamnějším světovým dodavatelem v oblasti Facility Services a globálním lídrem v oblasti Integrovaných Facility služeb.

ISS charakterizují mnoholeté zkušenosti vyvíjením nových metod a technologií, stejně jako vysoká úroveň řízení služeb v celém jejich spektru.
V České republice je firma ISS přítomna od roku 1996 a pracuje pro ni přibližně 4.000 zaměstnanců, kteří zajišťují služby pro více než tisíc zákazníků.

Operational (Provozní) Manažer

Náplň práce

- Řízení IFS FM, tým 10-ti přímých podřízených
- Plánování, organizace a řízení práce jednotlivých podřízených THP zaměstnanců, všech druhů služeb na objektech zákazníka v souladu s platnými zákony, firemními předpisy a smluvními vztahy
- Řízení kontraktů svěřeného portfolia zakázek v daném regionu
- Zodpovědnost za ekonomickou realizaci ročního plánu svého portfolia
- Řízení individuální a síťové zakázky v rámci regionu či přidělené oblasti zodpovědnosti, kontrola dodržování poskytování služeb podle smlouvy
- Přímá komunikace se zákazníkem v rámci příslušné kompetence
- Zodpovědnost za hodnocení spokojenosti zákazníka a nastavení akčních plánů pro další zlepšování

Požadujeme

Vysokoškolské vzdělání (VŠ technického směru je výhodou)
Praxi a orientaci v problematice segmentů Facility Services
Zkušenost s řízením zakázek
Orientace na výsledek a analytické myšlení
Znalost ekonomiky, finančních toků a finančních výkazů
Praktickou zkušenost s vedením lidí, komunikativnost a asertivitu
Rozhodnost, schopnost přijmout odpovědnost, samostatnost a profesionalitu
Schopnost týmové spolupráce a zvládání stresu
Mírně pokročilou znalost AJ a dobrou znalost práce balíčku MS office
Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič

Nabízíme

Stabilní pracovní místo v silné mezinárodní společnosti
Flexibilní prostor pro vlastní seberealizaci a možnost profesního růstu
Práci na HPP s pružnou pracovní dobou
Odpovídající mzdové podmínky
Mobilní telefon, notebook a automobil i k soukromým účelům
Zajištění MultiSport Karty
Slevy do divadel
Příspěvek na penzijní připojištění po roce spolupráce

Informace o pozici

Místo pracoviště

Antala Staška 510/38, 140 00  Praha-Krč, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti, individuální rozvržení pracovní doby, vlastní organizace náplně práce

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

ISS Facility Services s.r.o.

Kontakt

Tímea Říhová